Hyndai
Seat
Citr├Âen
Suzuki
Isuzu

LÜHIDALT

 

JÕU JA STIILI VÕIMAS KOMBINATSIOON

Võimsa maasturi iseloom koos luksussedaani peene elegantsiga.

 

 

Suurepärane suutlikkus muretuks kulgemiseks

Sõitu dünaamilise ja samas tundliku Hyundai Santa Fega peab ise kogema. Nelikvedu koos 2,2-liitrise diiselmootoriga, millel on võimsust 147 kW, annab tulemuseks veojõu, millest piisab tervelt kahetonnise järelhaagise vedamiseks.

Alati 7-kohaline

Kohtade arvu on lihtne vastavalt vajadusele muuta. Kokku klapitud tagaistmed loovad 1680-liitrise pagasiruumi.

OOTAMATUSTEKS VALMIS

Uue Hyundai Santa Fe tipptasemel tehnoloogiad kaitsevad üheskoos nii autos viibijaid kui ka jalakäijaid ja teisi kaasliiklejaid.

VÄLIMUS

Hyundai Santa Fe detailselt läbimõeldud disain annab sõidukile elegantse välimuse.

SISERUUM

Ergonoomilise disaini meistriteos, milles kasutatud kvaliteetmaterjalidest õhkub Premium-klassi elegantsi.

MUGAVUS

Iseavanev tagaluuk annab ligipääsu, kui käed on parasjagu kinni ning avaras ja ergonoomilises salongis tunneb end mugavalt iga reisija.

MURETU TEEKAASLANE

Hyundai MapCare™ sisaldab tasuta kaardiuuendusi kogu auto eluea jooksul Hyundai teeninduses läbiviidavate korraliste hoolduste käigus. TomTom Live-teenused annavad sulle teel olles infot liikluse, ilma ja kohalike teenindusasutuste kohta.

Viieaastane läbisõidupiiranguta garantii

Hyundai viieaastane läbisõidupiiranguta garantiikehtib ainult neile Hyundai sõidukitele, mille on lõppkliendile algselt müünud volitatud Hyundai edasimüüja, nagu on kirjeldatud garantiiraamatu tingimustes.

VÄLIMUS

 

TÄIUSLIK ALGUSEST LÕPUNI

Iga pisimgi uue Hyundai Santa Fe detail annab panuse kauni ja kvaliteetse üldmulje loomiseks.

 

 

Ksenoonesituled

Uued silmatorkavad projektoritüüpi ksenoonesituled aitavad näha ja olla nähtav.

 

Esiudutuled koos LED-päevatuledega

Madalale paigaldatud udutuled parandavad nähtavust uduse ilmaga. Heledad LED-päevatuled, mis on paigutatud stiilselt udutule raami sisse, tõmbavad tähelepanu ja hoolitsevad selle eest, et Sind märgataks.

 

Esivõre

Heites esimese pilgu autole, jääb silm kohe pidama Hyundai Santa Fe karismaatilisel kolme põikliistuga kroomitud esivõrel, mille laiast kuusnurksest kujust lausa õhkub elegantsi.

 

 

Suunatuledega küljepeeglid

Küljepeeglitesse on lisaks suunatuledele paigaldatud ka lombituled, mis valgustavad maapinda esiuste juures, kui pimedas auto juurest lahkute või sellele lähenete.

 

Katusereelingud

Sujuvalt katusejoont järgivad katusereelingud lisavad autole selgelt sportliku varjundi ning loovad tugeva vundamendi pagasi transportimiseks katusel.

 

Klaasist panoraamkatus

Eriti suure klaasist katuseluugi saab ühe nupuvajutusega avada, et värske õhk ja päikese- või kuuvalgus autosse lasta. Tagasihoidlik tuulesuunaja vähendab müra ja vibratsiooni, mootoriga varustatud päikesevari pakub aga kaitset kõrvetava päikese eest.

 

VIIMANE LIHV

Uue Hyundai Santa Fe terviklikust disainifilosoofiast on kinni peetud viimse kui ühe elemendi puhul.

 

Topelt-väljalasketorud

Trapetsikujuliste otstega väljalasketorud tagumise kaitseraua all on selgeks tõendiks Hyundai Santa Fe sportlikust iseloomust.

Tagumine põhjakaitse

Tagumise kaitseraua alaosa katab kaitsekilbina massiivne tagumine põhjakaitse.

Kombineeritud LED-tagatuled

Kirkad LED-tuled rõhutavad uue kujundusega tagatuleploki julget disaini.

Kõrge LED-lisapidurituli

Katusespoileri keskele paigaldatud kõrge pidurituli annab teistele juhtidele Sinu pidurdamiskavatsustest piisava varuga teada.

SISERUUM

MUGAVUS ON MEELESEISUND

Ja seda mõjutab kõik, mida näed, tunned, puudutad või tajud.

 

 

Salongi värvilahendus

Uue Hyundai Santa Fe meistrikäega viimistletud salong on kombinatsioon kõrgeima kvaliteediga nahast, tekstiilist ja pehmepinnalistest materjalidest. Luksuslik atmosfäär on silmaga nähtav ja käega katsutav – olgu Sinu interjööripaketi valik milline tahes.

 

 

Istmete värv: must, bee┼ż

 

 

Istmekatete materjal: nahk (valikvarustus)

Sisepindade materjal: poolläikiv süsinik

 

Mitmeotstarbeline rool

Hoidke sõrmi oma Hyundai Santa Fe pulsil, eemaldamata käsi hetkekski roolilt. See on ergonoomilise disaini meistriteos.

 

  • Helisüsteemi lülitid
  • Roolisoojendus
  • Telefoni lülitid
  • Kiirushoidiku lülitid

 

Täisautomaatne kliimaseade

Kahetsoonilise automaatse kliimaseadmega saavad esiistmetel istujad valida ja hoida just sellist temperatuuri, nagu neile kummalegi kõige paremini sobib.

 

Ventileeritavad istmesoojendusega esiistmed

Naudi soojust, millega istmesoojendus Sind talvel tervitab, ning meeldivat jahedust, millega ventileeritavad istmed Sind suvel värskendavad.

 

Panipaigaga käetugi esiistmete vahel

Käepäraselt esiistmete vahele paigutatud sügavat hoiulaegast katab mugav pehme polstriga käetugi.

 

10 kõlariga Infinity Premium Surround Sound-helisüsteem

Kümme kõlarit, 630 vatti võimsust ja ruumilise heli süsteem QuantumLogic Surround (QLS) pakub oma sügava mitmemõõtmelise heliga tõelist kuulamisnaudingut kõikidele autos viibijatele.

 

 

Ruumi nii sõitjatele kui ka pagasile

  

Laekonsool

Kaardilugemistulede ja päikeseprillide laeka kõrval asuvad laekonsoolis ka lülitid katuseluugi ja tagaluugi avamiseks-sulgemiseks.

Takistuse tuvastusfunktsiooniga elektrilised aknatõstukid

Automaatne sulgemisfunktsioon paneb lahtise akna mugavalt ühe nupuvajutusega uuesti kinni, takistuse tuvastusfunktsioon reageerib aga silmapilkselt, kui midagi on akna vahele jäänud.

Läveliistud

Tõhus kaitse ukselävedel kriimustuste, kulumise ja mustuse eest.

Topsihoidikutega käetugi tagaistme keskel

Ka tagaistmel saab nüüd nautida samu mugavusi kui esiistmetel. Nii on sõit kõigi kaassõitjate jaoks ühtviisi nauditav.

TEHNIKA

 

EUROOPA TEEDE JAOKS KOHANDATUD MOOTOR

Hyundai insenerid on 2,2-liitrist diiselmootorit spetsiaalselt seadistanud, et see saavutaks Euroopa sõiduoludes optimaalseima võimsuse ja efektiivsuse.

 

2,2 l CRDi diiselmootor koos VGT-turboga

Oma muutuva geomeetriaga turbolaaduri (VGT) abil arendab 2,2-liitrine CRDi-diiselmootor pööretel 3800 p/min võimsust 200 hj ning saavutab pööretevahemikus 1750–2750 p/min pöördemomendiks 440 Nm.

Suurim võimsus 200 hj
Suurim pöördemoment 440 Nm

 

SÕIDUOMADUSED JA JUHITAVUS

 

Kurvihaardekontrolli süsteem (ATCC)

Suunates pöördemomendi ratastele, mille haardumine on hetkel parim, parandab kurvihaardekontrolli süsteem juhitavust ja sõiduohutust kurvides. Vajadusel pidurdab süsteem täpselt välja arvestatud jõuga ka sisekurvipoolset tagaratast. Koos elektroonilise stabiilsuskontrolli süsteemiga (ESC) laseb see läbida kurve hoogsamalt, ent samas stabiilsemalt.

 

 

Esi- ja tagavedrustus

MacPhersoni küünalvedrustus ees parandab auto stabiilsust ja sõiduomadusi nii kiirendamisel kui ka pidurdamisel. Mitmikhoobvedrustus taga teeb sõidu mugavamaks ning võtab teiste süsteemidega võrreldes vähem ruumi, tekitades salongi tagaossa lisaruumi tagaistujate sõidumugavuse parandamiseks.

 

 

6-käiguline automaatkäigukast

6-käigulise automaatkäigukasti kasutamine on eriti lihtne, sest see vahetab käike sujuvalt ja automaatselt Sinu eest ise. Lisaks on sellel veel üks eelis – auto normaalse kasutamise korral pole vaja kordagi käigukastiõli vahetada.

MUGAVUS

 

ROHKEM, KUI OSKASID OODATA!

Uus Hyundai Santa Fe teeb elu lihtsamaks ja palju nauditavamaks. Isegi liiklusummikus.

 

 

Elektriline iseavanev tagaluuk

Iseavanev tagaluuk töötab andurite abil, mis tuvastavad koos võtmega autole läheneva autojuhi. Kui juht on jõudnud auto tagaosa juurde, läheb tagaluuk automaatselt lahti, tagades mugava ligipääsu mahukale pakiruumile.

 

Iseparkimissüsteem (SPAS)

Kui ultraheliandurid on sisse lülitatud, tuvastavad need sobiva suurusega teega paralleelse parkimiskoha ning süsteem roolib Hyundai Santa Fe veatult leitud kohale ja sealt välja. Süsteem saab hakkama parkimisega ka sõiduteega risti paiknevale parkimiskohale. Sina vajutad gaasi- ja piduripedaali, iseparkimissüsteem hoolitseb kõige ülejäänu eest.

 

Pööravad kurvituled (DBL)

Ksenoonesituled muudavad oma valgusvihku vastavalt auto sõidukiirusele ja rooli asendile, suunates valguse kurvides täpselt sinna, kuhu auto liigub.

 

Tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem (RCTA)

Pimenurga jälgimissüsteemi (BSD) andurid suudavad tuvastada ka küljelt lähenevaid sõidukeid, kui tagurdate autoga välja parkimiskohalt või muudest piiratud nähtavusega kohtadest. Läheneva sõiduki tuvastamisel hoiatab süsteem Sind hoiatusnäidu ja helissignaaliga.

Elektrooniline seisupidur (EPB)

Seisupiduri rakendamine ja vabastamine käib ühe lihtsa nupuvajutusega.

Mootori käivituslüliti

Senikaua, kui võti on autos, saate mootori käivitada vaid korraks käivituslülitit vajutades.

Automaatne udu kõrvaldussüsteem

Kui süsteem tuvastab esiklaasi sisepinnal kondenseerunud õhuniiskuse, paneb see automaatselt tööle kliimaseadme, mis klaasi kiiresti udust puhtaks teeb.

Staatilised kurvituled

Kui sooritate pööret pimedas, näitavad staatilised kurvituled lisavalgust otse pöörde suunas, muutes sõitmise õhtu- ja ööpimeduses palju ohutumaks.

Klaasipuhastite soojendus

Esiklaasi alaserva paigaldatud kütteelemendid sulatavad kinnikülmunud kojamehed kiiresti jääst puhtaks.

220 V vooluinverter

Vooluinverter, mis muundab auto alalisvoolu automaatselt 220 V vahelduvvooluks, laseb Teil kasutada kõiki oma kaasaskantavaid seadmeid ühegi katkestuseta.

OHUTUS

 

 

OOTAMATUSTEKS VALMIS

Uue Hyundai Santa Fe tipptasemel tehnoloogiad kaitsevad üheskoos nii autos viibijaid kui ka jalakäijaid ja teisi kaasliiklejaid.

 

 

Autonoomne hädapidurdussüsteem (AEB)

Radar ja kaamera jälgivad pidevalt teed auto ees ning hoiatavad juhti võimaliku kokkupõrke eest. Vajadusel rakendab süsteem pidurid automaatselt tööle, et kokkupõrget teise sõiduki või jalakäijaga vältida või leevendada. Autonoomne hädapidurdussüsteem on loodud juhi abistamiseks mitmete eri stsenaariumide korral ning selle töö sõltub paljudest erinevatest teguritest.

 

Intelligentne kiirushoidik (ASCC)

Liikluses, kus on vaja pidevalt pidurdada ja kiirendada, aitab juhti intelligentne kiirushoidik, mis hoiab ees liikuva sõidukiga eelnevalt kindlaks määratud ohutut pikivahet. Kui auto on peatunud, taaskäivitab süsteem automaatselt mootori, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud.

 

Pimenurga jälgimissüsteem (BSD)

Kui nn pimedasse nurka siseneb mõni tagantpoolt lähenev sõiduk, tuvastavad selle auto taganurkadesse paigaldatud andurid. Kui juht lülitab nüüd sisse samal küljel oleva suunatule, süttib vastavas küljepeeglis hoiatustuli ja kostab hoiatussignaal.

 

Sõidureast väljumise hoiatussüsteem (LDWS)

Süsteem jälgib autole paigaldatud kaamerate abil sõiduridade eraldusjooni ning annab nähtava ja kuuldava hoiatusega märku, kui auto hakkab suunda näitamata sõidureast välja kalduma.

 

Kaugtulede lülitusabi (HBA)

Kui süsteem tuvastab eespool mõne teise sõiduki, lülituvad esituled automaatselt kaugtuledelt lähituledele, et teisi juhte mitte pimestada.

Siller Auto OÜ

Juriidiline aadress:

Suur- Kaare 69,

71015 Viljandi

 

Reg.kood: 10313094

KMKR: EE100212950

 

 

Arveldusarve number:

a/a: 103020064044000

IBAN: EE751010302006404000