Hyndai
Seat
Citr├Âen
Suzuki
Isuzu

Siller Auto OÜ

Aadress: Viljandimaa, Viljandi, Suur-Kaare 69, 71015

Tel: 444 8860

Faks: 444 8861

E-post: sillerauto@sillerauto.ee

 

  • Automüük: 444 8866
  • Tehnoülevaatus: 444 8864
  • Hooldus: 444 8861
  • Varuosad: 4448863
  • Kereosakond: 444 8862

 

Reg.kood: 10313094

KMKR: EE100212950
Arveldusarve number:

A/A: 103020064044000

IBAN: EE751010302006404000

 

LAHTIOLEKUAJAD

 

Automüük

  • E-R 8-18

 

Tehnoülevaatus

  • E-R 8-18
  • L 9-15

 

Keretööd, 

  • E-R 8-17

 

Varuosad ja hooldus

  • E 8-17
  • T-R 8-17.30
  • L 9-14 (tööde vastuvõtt ja salong)

 

HOOLDUS

 

Elar Palusoo

Hooldusosakonna juhataja
elar@sillerauto.ee
+372 5202813
444 8861 

Sander Marandi

Hooldus- ja garantiinõunik
sander.marandi@sillerauto.ee
444 8863 

Andrus Venne

Hooldusnõunik
andrus.venne@sillerauto.ee
+372 58600468
444 8861

Lauri Kangur

Varuosanõunik
sillerauto@sillerauto.ee
+372 5202813
444 8861

Kaire Kähar

Müügisektetär
sekretar@sillerauto.ee
444 8860

 

KEREOSAKOND

  

Mart Tiidemann

Kereosakonnajuhataja
mart.tiidemann@sillerauto.ee
+372 53736691
444 8862
                 

  

Sirje Lauder

Kereosakonnasekretär
kerehooldus@sillerauto.ee
+372 53736691
444 8863

  

Olav Jensen

Keretööde nõunik
olav.jensen@sillerauto.ee
+372 53736691
444 8862 

AUTOMÜÜK

  

Margus Koppel

Automüügikonsultant
margus@sillerauto.ee
+372 444 8866 
                 

  

Raul Luik

Automüügi osakonna juhataja
raul@sillerauto.ee
+372 444 8866

 

 

 TEHNOÜLEVAATUS

Ivo Ibrus

Ülevaatuspunkti juhataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

Madis Kichno

Ülevaatuspunkti juhataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

Enn Kauber

Ülevaatuspunkti juhataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

JUHATAJA


Ervin Juht

Juhataja
ervin@sillerauto.ee
+372 444 8861 

 RAAMATUPIDAJA

Urve Järve

Raamatupidaja
urve@sillerauto.ee
 

                    


 

Lahtiolekuajad

Automüük

E-R 8-18


Tehnoülevaatus

E-R 8-18.00

L 9-15


Keretööd, 

E-R 8-17

 

Varuosad ja hooldus

E 8-17

T-R 8-17.30

L 9-14 (tööde vastuvõtt ja salong)

Kontaktinfo

Automüük: 444 8866
Tehnoülevaatus: 444 8864
Hooldus: 444 8861
Varuosad: 4448863
Kereosakond: 444 8862

Siller Auto OÜ

Suur-Kaare 69, 71015 Viljandi
Reg.kood: 10313094
KMKR: EE100212950


Arveldusarve number:
A/A: 103020064044000
IBAN: EE751010302006404000