Hyndai
Seat
Citr├Âen
Suzuki
Isuzu
Unistar Ärimaja kontor Suur-Kaare kontor
Tallinna tn 86, Peetrimõisa Suur-Kaare 69
71073 Viljandimaa 71015 Viljandi
   

autokeskus@sillerauto.ee

  • 444 8877

sillerauto@sillerauto.ee

  • 444 8860

Hooldus ja varuosad

Avatud: E-R 08:00- 17:00

hooldus@sillerauto.ee

varuosad@sillerauto.ee

Hooldus ja varuosad

Avatud E-R 8:00- 17:00

sillerauto@sillerauto.ee

  • 444 8861
  • 444 8873
  • 444 8874
  • 444 8863
 

Automüük

Avatud E-R 8:00- 17:00

automuuk@sillerauto.ee

  • 444 8866

KROWN korrosioonitõrje

Avatud E-R 8:00- 17:00

krown@sillerauto.ee

  • 444 8875

Keretööd

Avatud E-R 8:00- 17:00

kerehooldus@sillerauto.ee

  • 444 8855
  • 444 8862

Tehnoülevaatus

Avatud E-R 8:00- 18:00/ L 9:00 - 15:00

ulevaatus@sillerauto.ee

  • 444 8864

 


Siller Auto OÜ

Juriidiline aadress:

Suur- Kaare 69,

71015 Viljandi

 

Reg.kood: 10313094

KMKR: EE100212950

 
Arveldusarve number:

a/a: 103020064044000

IBAN: EE751010302006404000

 

 

HOOLDUS TALLINNA tn 86

 

Andrus Venne

Hooldusnõunik
andrus.venne@sillerauto.ee

Sander Marandi

Hooldus- ja garantiinõunik
sander.marandi@sillerauto.ee

Kaire Kähar

Müügisektetär
sekretar@sillerauto.ee

 

 

HOOLDUS SUUR-KAARE tn 69 


Elar Palusoo

Hooldusosakonna juhataja
elar@sillerauto.ee
+372 5202813
444 8861 

Lauri Kangur

Varuosanõunik
sillerauto@sillerauto.ee
+372 5202813
444 8861
 


KEREOSAKOND

  

Mart Tiidemann

Kereosakonnajuhataja
mart.tiidemann@sillerauto.ee
+372 53736691
444 8862
                 

  

Sirje Lauder

Kereosakonnasekretär
kerehooldus@sillerauto.ee
+372 53736691
444 8862

  

Olav Jensen

Keretööde nõunik
olav.jensen@sillerauto.ee
+372 53736691
444 8862 

AUTOMÜÜK

  

Margus Koppel

Automüügikonsultant
margus@sillerauto.ee
+372 444 8866 
                 

  

Raul Luik

Automüügi osakonna juhataja
raul@sillerauto.ee
+372 444 8866

 

 

 TEHNOÜLEVAATUS

Ivo Ibrus

Ülevaatuspunkti juhataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

Madis Kichno

Ülevaataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

Enn Kauber

Ülevaataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

 

JUHATAJA

Ervin Juht

Juhataja
ervin@sillerauto.ee
+372 444 8861 

 RAAMATUPIDAJA

Urve Järve

Raamatupidaja
urve@sillerauto.ee
 

                    


 

Tallinna tn 86

Automüük

E-R 8:00-18:00

444 8866

 

Keretööd

E-R 8:00-17:00

444 8862

 

Varuosad ja hooldus

E-R 8:00-17:00

444 8876

444 8875

444 8863

Suur-Kaare tn 69

Varuosad ja hooldus

E-R 8:00-17:00

444 8861


Tehnoülevaatus

E-R 8:00-18:00

L 9:00-15:00

444 8864

 

 

 

 

Siller Auto OÜ

Suur-Kaare 69, 71015 Viljandi
Reg.kood: 10313094
KMKR: EE100212950


Arveldusarve number:
A/A: 103020064044000
IBAN: EE751010302006404000