Hyndai
Seat
Citr├Âen
Suzuki
Isuzu
Siller Auto Autokeskus Suur-Kaare kontor
Tallinna tn 86, Peetrimõisa Suur-Kaare 69
71073 Viljandimaa 71015 Viljandi
   

autokeskus@sillerauto.ee

  • 444 8877

sillerauto@sillerauto.ee

  • 444 8860

Hooldus ja varuosad

Avatud: E-R 08:00- 17:00

hooldus@sillerauto.ee

varuosad@sillerauto.ee

Hooldus ja varuosad

Avatud E-R 8:00- 17:00

sillerauto@sillerauto.ee

  • 444 8861
  • 444 8873
  • 444 8874
  • 444 8863
 

Automüük

Avatud E-R 8:00- 18:00

automuuk@sillerauto.ee

  • 444 8866

KROWN korrosioonitõrje

Avatud E-R 8:00- 17:00

krown@sillerauto.ee

  • 444 8875

Keretööd

Avatud E-R 8:00- 17:00

kerehooldus@sillerauto.ee

  • 444 8855
  • 444 8862

Tehnoülevaatus

Avatud E-R 8:00- 18:00/ L 9:00 - 15:00

ulevaatus@sillerauto.ee

  • 444 8864

 


Siller Auto OÜ

Juriidiline aadress:

Suur- Kaare 69,

71015 Viljandi

 

Reg.kood: 10313094

KMKR: EE100212950

 
Arveldusarve number:

a/a: 103020064044000

IBAN: EE751010302006404000

 

 

HOOLDUS - SILLER AUTO AUTOKESKUS

TALLINNA TÄNAV 86

 

Meelis Lauri

Hooldusnõunik
meelis.lauri@sillerauto.ee
444 8863
+372 5887 7333

Magnus Lauri

Hooldusnõunik
magnus.lauri@sillerauto.ee
444 8874
+372 5885 6788

Alar Johanson

Hooldusnõunik
alar.johanson@sillerauto.ee
444 8873
+372 5860 0468

 

Gustav Parts

Laojuhataja, varuosanõunik
gustav.parts@sillerauto.ee
444 8870

Margus Mägi

Töökojameister
margus.magi@sillerauto.ee
444 8876

Krista Letlane

Müügisekretär
krista.letlane@sillerauto.ee
444 8877

Raul Espenberg

Hooldusosakonna juhataja
raul.espenberg@sillerauto.ee
+372 5277123

KEREOSAKOND

  

Mart Tiidemann

Kereosakonnajuhataja
mart.tiidemann@sillerauto.ee
+372 5373 6691
444 8862
                 

  

Sirje Lauder

Kereosakonna müügisekretär
sirje.lauder@sillerauto.ee
+372 5373 6691
444 8862

  

Olav Jensen

Keretööde nõunik
olav.jensen@sillerauto.ee
+372 5667 6575
444 8855 

AUTOMÜÜK

  

Margus Koppel

Automüügikonsultant
margus.koppel@sillerauto.ee
+372 444 8866 
                 

  

Raul Luik

Automüügi osakonna juhataja
raul@sillerauto.ee
+372 444 8866

 

 

SILLER AUTO SUUR-KAARE tn 69

Elar Palusoo

Hooldusosakonna juhataja
elar.palusoo@sillerauto.ee
+372 5202813
444 8861 

Lauri Kangur

Hooldusnõunik
lauri.kangur@sillerauto.ee
+372 5202813
444 8861
 

Kaire Kähar

Müügisektetär
kaire.kahar@sillerauto.ee
444 8860

TEHNOÜLEVAATUS

Ivo Ibrus

Ülevaatuspunkti juhataja
ivo.ibrus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

Madis Kichno

Ülevaataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 

Enn Kauber

Ülevaataja
ulevaatus@sillerauto.ee
+372 444 8864 


JUHATAJA

 

Ervin Juht

Juhataja
ervin@sillerauto.ee
+372 5179171 

 

RAAMATUPIDAJA

Urve Järve

Raamatupidaja
urve.jarve@sillerauto.ee
 

                    


 

Siller Auto OÜ

Juriidiline aadress:

Suur- Kaare 69,

71015 Viljandi

 

Reg.kood: 10313094

KMKR: EE100212950

 

 

Arveldusarve number:

a/a: 103020064044000

IBAN: EE751010302006404000